Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
BabyBest BPP Sp. z o.o.

Firma Best Price Product Sp z o.o. jest w 100% polskim przedsiębiorstwem, działającym od 2003 roku. W asortymencie naszej firmy znajdują się meble własnej produkcji BabyBest oraz meble sosnowe dla dzieci i meble importowane - CILEK.Wiemy, że pokój dziecięcy powinien być utrzymany w wesołych tonacjach kolorystycznych. Kolorowe ściany, przedmioty a przede wszystkim meble dobrze wpływają na psychikę dziecka i jego rozwój. Dlatego nasza firma oferuje kolorowe mebelki dopasowane do preferencji maluchów (nie jak to często bywa do gustu rodziców). Nasze meble wpływają korzystnie na rozwój psychofizyczny dziecka, inspirują dziecięcą twórczość i zabawę, a przede wszystkim są spełnieniem dziecięcych marzeń.

Funkcjonalność, estetyka i trwałość mebli skierowanych dla naszych najmłodszych klientów to nasz priorytet. Dlatego meble oferowane przez naszą firmę są wykonywane z materiałów najwyższej jakości posiadające certyfikaty stosowania w artykułach dla dzieci. Zapraszamy Państwa do siedziby firmy oraz ekspozycji mebelków znajdującej się w Poznaniu przy ul Bukowskiej 237 (ekspozycja czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

Strona Internetowa:www.babybest.pl
Wizytówka:www.babybest.DzieckowPolsce.pl
Email:bpp@post.pl
Telefon:+48 61 810-16-84
Ulica:ul. Bukowska 237
Kod pocztowy i Miasto:60-189 Poznań Poznań
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki