Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

Firma Eco Toys - producent ekologicznych, drewnianych zabawek i galanterii drzewnej, istnieje od 1987 r. Od piętnastu lat eksportujemy nasze produkty do prawie całej Europy, współpracujemy z firmami z Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Francji, Holandii i Belgii.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców co roku wzbogacamy naszą ofertę nowymi wzorami zabawek. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości polskiego drewna i pokryte nieszkodliwymi dla zdrowia dzieci farbami, olejami i lakierami. Możliwe jest również podjęcie produkcji na zlecenie. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy są zainteresowani:

- wysokiej jakości produktami
- miłą i rzetelną obsługą
- terminowością realizacji zamówień
- gwarancją jakości

Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości polskiego drewna i pokryte nieszkodliwymi dla zdrowia dzieci farbami, olejami i lakierami firm Kaiser Lacke, Eckard Zülch i Marabut. Lakiery odporne są na pot i ślinę. Dbając o bezpieczeństwo dzieci wszystkie krawędzie naszych zabawek są zaokrąglone i wyszlifowane, co uniemożliwia skaleczenie.

Strona Internetowa:www.ecotoys.com.pl
Wizytówka:www.ecotoys.DzieckowPolsce.pl
Email:damian@ecotoys.com.pl
gabriel@ecotoys.com.pl
Telefon:tel./fax. +48 52 33-29-735
Ulica:ul. Kościuszki 7
Kod pocztowy i Miasto:86-150 Osie
Województwo:Kujawsko-pomorskie
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki