Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Infants Sp. z o.o.

Przede wszystkim jesteśmy rodzicami...

Wybierając produkty, które umieszczamy w naszej ofercie zawsze zastanawiamy się czy są one produktami które chcielibyśmy dać swoim dzieciom, czy są bezpieczne, czy spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, czy wytrzymają to wszystko co nasze dzieci są gotowe z nimi zrobić.

Wybieramy tylko wyroby znanych i cenionych firm krajowych i zagranicznych np.: Avent Philips, Baby Ono, Graco, Glück, Maxi-Cosi, Bebetto, NUK, Lego, Caretero, Canpol. PPM, Fisher Price, Mattel, Tommee Tippee, Lovi, Nestle,Momma, Gerber, Tega i wiele innych.

Naszą sprzedaż prowadzimy także w sklepie stacjonarnym gdzie wszystkie artykuły można dotknąć, obejrzeć oraz poradzić się u profesjonalnie przygotowanego sprzedawcy.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i w trosce o to, aby zapewnić Państwu jak największy komfort robienia zakupów, zadbaliśmy o kącik do przewijania dzieci, toaletę, miejsce zabaw dla dzieci na terenie sklepu, posiadamy własny parking dla klientów. Z tych wszystkich udogodnień mogą Państwo korzystać przez 7 dni w tygodniu.

Uśmiech na twarzach dzieci, które są użytkownikami naszych towarów oraz zadowolenie ich rodziców jest dla nas celem nadrzędnym.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email poczta@agugu24.pl lub telefonicznie pod numerem +48.616690793.

Serdecznie zapraszamy!

Strona Internetowa:www.agugu24.pl
Wizytówka:www.infants.DzieckowPolsce.pl
Email:poczta@agugu24.pl
Telefon:+48 61 669 07 93
Ulica:ul. Witkowska 9 -11
Kod pocztowy i Miasto:62-200 Gniezno
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki