Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Kawroz Beata Ratajczak

Firmę KAWROZ założono z myślą o propagowaniu wspaniałej formy spędzania wolnego czasu, jaką są gry planszowe. Rozrywka dostarczana przez owe gry jest doceniana w wielu krajach Europy, takich jak chociażby Niemcy. Tam właśnie ten sposób zagospodarowania  czasu jest wielce popularny, jako rodzaj rozrywki zarówno w gronie rodziny, jak i przyjaciół.
Za ową popularnością kryją się zaś rozwinięte fabuły i interesujące, a czasem humorystyczne, rozwiązania. Mnogość takich rozwiązań w grach pozwala, by każdy znalazł coś dla siebie. Gdy mamy ochotę na odrobinę wysiłku intelektualnego, do dyspozycji mamy setki tytułów, które są równie skomplikowane co szachy, w dodatku są bardziej atrakcyjne wizualnie. Jeżeli udajemy się na prywatkę do znajomych, możemy wybrać jeden z tytułów tak zwanych „imprezowych”, na pewno przypadną wielu z Państwa do gustu. Naszym celem jest, aby każdy, kto zechce dowiedzieć się czegoś o grach, otrzymał rzetelną poradę. Nasi pracownicy z chęcią doradzą państwu odpowiednie tytuły w zależności od oczekiwań!

  W naszych sklepach możecie Państwo również zobaczyć i dotknąć zawartości wybranych pudełek z grami. Opowiemy o każdej grze, wyjaśnimy zasady i zademonstrujemy sposób rozgrywki. Żadna niezrozumiała instrukcja nie będzie już straszna, już nie muszą Państwo kupować kota w worku. Od tego jesteśmy właśnie MY!  Dołożymy wszelkich starań, aby udzielić Państwu stosownej pomocy.

Nasz zespół składa się z pasjonatów planszówek i właśnie dlatego możemy Państwu zapewnić fachową pomoc w wyborze prezentu dla rodziny lub znajomych. Posiadamy w asortymencie gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie  tu coś dla siebie.

Strona Internetowa:www.kawroz.pl
Wizytówka:www.kawroz.DzieckowPolsce.pl
Email:biuro@kawroz.pl?
Telefon:+48 668 127 649
+48 694 664 909
Ulica:ul. Opieńskiego 1
Kod pocztowy i Miasto:60-685 Poznań
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki