Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Mimi

Sklep Mimi to firma z długoletnim doświadczeniem oraz bogatym asortymentem. Posiadamy wiele znanych i sprawdzonych marek. Między innymi znajdą u nas Państwwo ofertę takich firm jak: Lego, Wader, Playmobil, Tolo, Plan Toys, Disney, Ravensburger, SES, PlayDoh czy Matel. Tematycznie rozlokowane zabawki tych i innych producentów mieszczą się w naszym obiekcie o łącznej powierzchni 300 m2. Sklep Mimi jest głównym dystrybutorem klocków Lego w Wielkopolsce, ponadto jesteśmy przodującym przedstawicielem niemieckiej firmy Playmobil.

     
Wykwalifikowana obsługa sklepu Mimi troszczy się o to by każdy był zadowolony z dokonywanych zakupów w naszym obiekcie. Bezpieczeństwo najmłodszych dzieci oraz dobra zabawa to dla nas priorytet, dlatego sklep zaopatrywany jest tylko w srawdzone oraz atostowane zabawki przez pewnych dostawców. Wieloletnie doświadczenie naszego personelu przekłada się nie tylko na wiedzę o oferowanych produktach lecz również na znajomość ich jakości, funkcjonalności oraz ceny. Bardzo bogata oferta składa się z ponad 5 tysięcy różnych artykułów. Sklep Mimi nie jest zwykłym sklepem z zabawkami, znajdą u nas Państwo korzystne ceny, szereg promocji, wyprzedaże, a także liczne konkursy z nagrodami! Fachowa i miła obsługa sprawiają, że odwiedzający nas klienci znajdują produkty spełniające ich oczekiwania.

 

Mamy nadzieję, że zakupy w sklepie Mimi będą dla Państwa oraz naszych najmłodszych klientów miło spędzonym czasem!

Strona Internetowa:www.mimi.com.pl
Wizytówka:www.mimi.DzieckowPolsce.pl
Email:mimi@mimi.com.pl
Telefon:+48 61 843 15 10
Ulica:ul. Kraszewskiego 9
Kod pocztowy i Miasto:60-501 Poznań
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki