Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Pallas S.C

Firma Pallas w Gostyniu (70 km w kierunku południowym od Poznania) jest dużym producentem tradycyjnych, ale zawsze atrakcyjnych, solidnych i ciągle zmieniających się zabawek-mebelków - przede wszystkim koni na biegunach, fotelików, wózków i sprzętu dla przedszkoli.

Nasze korzenie sięgają 1950 roku, kiedy to powstała Spółdzielnia Pracy Pallas. W 2008 roku firma została zamknięta, a na jej podwalinach powstała spółka, która dalej trudni się tą samą działalnością. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala nam produkować atrakcyjne zabawki oraz ciągle poszerzać asortyment. Firma jest też otwarta na nowości proponowane przez klientów.

Produkcja koników na biegunach wytwarzanych w firmie Pallas opiera się na ręcznym tworzeniu kształtu i wyglądu każdego konia oraz jego wykończenia, przy wykorzystaniu naturalnych surowców jak: drewno, wełna drzewna. Na życzenie klienta stosuje się naturalne tkaniny bawełniane (kord), wełniane i skórę. Są to operacje ręcznego formowania kształtu konia, rzeźbienia głowy, nałożenia materiału pokryciowego, oczu, uszu, ogona, kopyt, uprzęży, ozdób itp. Każdy koń jest więc indywidualną wersją (egzemplarzem) tworzoną ręcznie przez naszych pracowników na bazie zatwierdzonych wzorów.

Strona Internetowa:www.pallas.pl
Wizytówka:www.pallas.DzieckowPolsce.pl
Email:zbyt@pallas.pl
Telefon:+48 65 575 24 17
+48 65 575 24 18
Ulica:ul. Młynarska 3
Kod pocztowy i Miasto:63-800 Gostyń
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki