Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Pati i Maks Sp.j. D. P. Chocieszyńscy

Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, troska o jego wygodę, prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo stają się dla Państwa najistotniejsze. Jest to również najważniejsze zadanie dla naszej firmy.

Od 1991 roku, czyli od momentu otwarcia naszego sklepu, dzieci i ich potrzeby zawsze były w centrum naszych zainteresowań. Nazwa sklepu: Pati i Maks pochodzi od imion naszych dzieci - Patrycji i Maksa. To miejsce to nasza pasja. Pati i Maksa prowadzimy z żoną od początku jego powstania. Wiemy, jak ważny dla naszych klientów jest profesjonalizm, dlatego współpracujemy z Kliniką Położnictwa oraz z najlepszymi szkołami rodzenia. Dzięki temu możemy służyć Państwu radą i fachową pomocą.

Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż artykułów dla dzieci i rodziców, począwszy od odzieży niemowlęcej i dziecięcej, poprzez akcesoria do pielęgnacji, zabawki, kojce, art. pościelowe, kocyki, foteliki samochodowe, rowerki, wózki, a skończywszy na meblach dziecięcych. Z dumą możemy powiedzieć, że jako nieliczni mamy wszystko dla dziecka.


Mamy nadzieję, że powierzchnia 1500 m2 zapewni Państwu komfortowe zakupy. Większość asortymentu znajduje się w sklepie - dostępne artykuły sięgają 40 000 pozycji ! Oferta naszej firmy jest jeszcze szersza i na życzenie klientów każdy zamówiony towar sprowadzamy do sklepu. Oferujemy Państwu wyroby znanych i wysoko cenionych firm krajowych i zagranicznych np.: Avent Philips, Baby Ono, TinyLove, Graco, Chicco, Jedo, Glück, Drewex, Tup-tup, Maxi-Cosi, Concord, Bebe Confort, Philips, NUK, Klupś, Medela, Mutsy, Lego, Mayoral, Feretti, Coneco, Coccodrillo, Fisher Price, Mattel i innych.

Strona Internetowa:www.patiimaks.pl
Wizytówka:www.patiimaks.DzieckowPolsce.pl
Email:sklep@patiimax.pl
Telefon:+48 61 843 93 34
Ulica:ul. Polna 40
Kod pocztowy i Miasto:60-533 Poznań
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki