Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Słoneczna Kraina

Klubik maluszka to miejsce w którym dzieci czują się bezpiecznie pod opieką kochających niań (wszystkie ciocie zostały przetestowane przez moją córeczkę, a poza tym mają kilkuletnie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi), zapewniamy Waszym maluszkom wiele atrakcji bogaty program zabaw z muzyką, rytmiką, plastyką i językiem angielskim.
Zajęcia prowadzone są przez odpowiednio przygotowane Ciocie dla których najważniejsze jest DZIECKO.
Od października 2008 roku nasze dzieci są pod opieką Pani psycholog, która w razie problemów wychowaczych wspomaga nas i rodziców dzieci.

Proponujemy atestowane zabawki i pomieszczenia zabezpieczone przed nieprzewidywalnymi pomysłami naszych szkrabów.

W Słonecznej Krainie prowadzimy 2 grupy wiekowe dzieci. Żłobek (Grupa I) - Maluszki w wieku 6 – 18 miesięcy, do Grupy II uczęszczają dzieciaczki w wieku 18 miesięcy do 3 roku życia lub do czasu pójścia do przedszkola. Podział dzieci na grupy zapewnia dzieciom lepsze warunki rozwoju i jednocześnie sprawia, że Maluszki nie przeszkadzają Starszakom, a Starszaki nie rozpraszają Maluchów. Ważne jest to, że grupy są tylko 10 osobowe.

Dodatkowym atutem naszego Klubiku jest monitoring w Sali zabaw, który umożliwia zalogowanym na naszej stronie rodzicom, podglądać co robią maluszki. Na tą chwilę aktywne są DWIE KAMERKI - w salach zabaw grup.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o bezpieczeństwie dzieci, naszym celem jest stworzenie miejsca z którego dzieci będą ze smutną minką wracać do domu i z niecierpliwością czekać na następny dzień, by do nas powrócić.

Z poważaniem

Magdalena Suwała

Strona Internetowa:www.sloneczna-kraina.poznan.pl
Wizytówka:www.slonecznakraina.DzieckowPolsce.pl
Email:biuro@sloneczna-kraina.poznan.pl
Telefon:+48 602 369 565
Ulica:ul. Pałucka 32
Kod pocztowy i Miasto:60-604 Poznań
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki