Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Klub Malucha U Puchatka"

Macierzyństwo jest najpiękniejszym na świecie darem, a możliwość obserwacji rozwoju dziecka najpiękniejszą nagrodą.

Będąc sama mamą doświadczyłam wiele problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca aby swój najcenniejszy skarb chciał tam zostać, Mój syneczek miał tylko 3 punkty w 10-cio stopniowej skali Apgar i został zaliczony do grupy ryzyka wad okołoporodowych. Dzięki prowadzonej przeze mnie osobiście rehabilitacji dzisiaj jest wesołym uśmiechniętym bobaskiem, a po wszystkich wadach nie ma najmniejszego śladu.

Nianie,które kolejno zatrudniałam jako opiekunki mojego synka nie posiadały tak dużej cierpliwości, aby stworzyć mu odpowiednie warunki uwzględniające jego wolniejszy rozwój motoryczny. Chcąc zapewnić mojemu synkowi i innym maluszkom warunki komfortowego rozwoju postanowiłam stworzyć Klub "U Puchatka", w którym moj synek wraz z innymi dziećmi odnajdzie ciepło rodzinnego domu i kochających rodziców. Niewielka liczba dzieci w grupie oraz bardzo zbliżony przedział wiekowy pozwoli na uzyskanie domowej atmosfery dla Waszego dziecka w której będzie ono kochane i szanowane. Uśmiech waszej pociechy będzie dla mnie osobiście i zatrudnionych przeze mnie wysoko kwalifikowanych opiekunek - cioć największą nagrodą za trud jaki będziemy wkładać w jej wychowanie.

W naszym Klubie Maluszka rozwój Waszego dziecka będzie dokonywał się w dwóch sferach:

    * w trakcie spontanicznej zabawy
    * podczas zorganizowanych zajęć

Spontaniczna zabawa w grupie rówieśników, wzajemna obserwacja, naśladowanie i interakcja pozwoli Twojemu dziecku pełniej odkrywać świat. Twoje dziecko będzie się uczyło jak pomagać sobie i innym bez rywalizacji, jak rozwiązywać problemy. Wspólne zajęcia edukacyjne pod okiem opiekunek pomogą rozwijać indywidualne uzdolnienia i pasje Waszego dziecka. Specjalny dobór zajęć przyczyni się do jego szybszego rozwoju intelektualnego.

Nasze dzieci są szczęśliwe, bo własnymi siłami poznają świat, czują się potrzebne i kochane.

Strona Internetowa:www.klubupuchatka.pl
Wizytówka:www.upuchatka.DzieckowPolsce.pl
Email:kontakt@klubupuchatka.pl
Telefon:+48 665 696 733
Ulica:ul. Granowska 18
Kod pocztowy i Miasto:60-101 Poznań
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki