Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
DzieckowPolsce.pl

Eco-Toys - Producent Ekologicznych Zabawek z Drewna

zobacz
Poleć nas innym
Ekologiczny Sklep Internetowy W Krainie Natury

Sklep ekologiczny "W Krainie Natury - ekologia w Twoim domu" powstał na skutek inspiracji,  fascynacji i miłości do natury. Promujemy i sprzedajemy certyfikowane produkty ekologiczne, organiczne i naturalne.  

Proponujemy Państwu wysokiej jakości ekologiczne kosmetyki odpowiednie dla dzieci i niemowląt, alergików oraz osób o wrażliwej skórze - firmy Eco Cosmetics. Produkty ekologiczne tej marki  to kosmetyki naturalne w 100 %, nie zawierają jakichkolwiek syntetycznych środków barwiących, zapachowych, konserwujących, pagabenów, surówców modyfikowanych genetycznie. Wiele z ich składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych. Wszystkie posiadają certyfikat ekologiczny "Ecocert".  Są skuteczne ale wyjątkowo łagodne, gdyż wykorzystują naturalne siły roślin i minerałów. Dzięki temu zalicza się je do grupy "bio kosmetyków".

Zachęcamy Państwa do wypróbowania organicznych orzechów piorących oraz bardzo wydajnych ekologicznych środków czystości marki Sonett. Produkty te ulegając całkowitej biodegradacji stają się przyjazne dla Państwa domów, ogrodów i całego środowiska. Ze względu na swój skład,  są nadzwyczaj łagodne dla skóry, dzięki temu mogą być stosowane w domach wiekszości alergików oraz do prania ubrań dzieci i niemowląt.

Dbamy o to aby oferowane przez nas produkty NIE były testowane na zwierzętach, a wiele z nich to produkty wegańskie wpisane na listę Vegan Society.

Z myślą o miłośnikach zwierząt, do których sami należymy stworzyliśmy dział "kraina zwierząt". Można w nim odnaleźć esencje kwiatowe wg dr Bacha, które są bardzo pomocne w łagodzeniu agresji, stresu, lęków i innych przypadłości. A dla wszystkiich małych pociech stworzyliśmy "krainę dzieci i niemowląt", w której proponujemy najpiękniejsze, muzyczne bajki dla dzieci.

W zakresie zdrowej żywności proponujemy Państwu: xylitol / ksylitol - cukier brzozowy dla cukrzyków, ekologiczne herbaty ajurwedyjskie, zioła, przyprawy bez chemii i wiele innych bliższych naturze produktów.

Życzymy Państwu miłych zakupów i zadowolenia z produktów.

Strona Internetowa:www.wkrainienatury.pl
Wizytówka:www.wkrainienatury.DzieckowPolsce.pl
Email:sklep@wkrainienatury.pl
Telefon:+48 507 262 994
Ulica:Prądówka 3
Kod pocztowy i Miasto:64-361 Miedzichowo
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
klanzawpabcmtsmdtargiswiatdzieckateatranimacjirzetelnitargi.krakowtargi-ty-i-twoje-dzieckoaptargidzieciecemtgsaamberexporodziceidzieciaki